Chvilka zamyšlení

úterý 3. dubna 2012

The National - About today


Proč? Protože mě to zaujalo ve filmu Warrior.
Vystavil Pojta v 14:58 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Štítky: videa
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

Archiv blogu

  • ▼  2012 (9)
    • ▼  dubna (1)
      • The National - About today
    • ►  března (8)

O mně

Pojta
Jsme cituplný,duchaplný a bůh ví čeho jsem ještě plný. :D A taky rád čtu a koukám se na filmy a sem tam si něco zahraji na počítači.
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Obrázky motivu vytvořil(a) luoman. Používá technologii služby Blogger.