Klepe se ruka
s hrnkem malovaným..
ty sleduješ ji očima
a potom s lehkým pousmáním
mlčky se na mne podíváš..
Nerozlil jsem..
oba víme,
co stálo mne to úsilí..
proti sobě se posadíme,
u srdce pocit hřejivý..
Zvykla sis..
na chuť čajů s medem
a já zas na tvé nálady,
volání dálek s každým jarem,
tiché oblačné toulání..
Večer sedneme
pod jabloní..
a opřeme se o sebe..
zas překvapí mne, jak mi voníš,
zas máme dlaně spojené..
Žádné komentáře:
Okomentovat