pátek 9. března 2012

Cesta životem

Klepe se ruka
s hrnkem malovaným..
ty sleduješ ji očima
a potom s lehkým pousmáním
mlčky se na mne podíváš..

Nerozlil jsem..
oba víme,
co stálo mne to úsilí..
proti sobě se posadíme,
u srdce pocit hřejivý..

Zvykla sis..
na chuť čajů s medem
a já zas na tvé nálady,
volání dálek s každým jarem,
tiché oblačné toulání..

Večer sedneme
pod jabloní..
a opřeme se o sebe..
zas překvapí mne, jak mi voníš,
zas máme dlaně spojené..

Žádné komentáře:

Okomentovat