úterý 27. března 2012

Vyznání

Chtěl bych aby ses mě dotýkala,
tak jemně až by mi šel mráz po zádech.
Slyšet, jak dýcháš,
cítit, jak voníš.
Být u tebe tak blízko,
až by se mi tajil dech.
Ocitnout se v tvém obětí.
Tělo na tělo, že kdyby pršelo
nepropadla by mezi námi jediná kapička.
Vychutnávat se tě!
Políbit tě.
To bych chtěl.

Přeji si vědět, že mě máš ráda.
Protože tě miluji z celého srdce.
Jako nikdy nikoho.
A už nevím, jak bych ti to jinak řekl.

Žádné komentáře:

Okomentovat