pátek 9. března 2012

Elišce

Tahle písnička mě už od včerejška pronásleduje.Tak proč ji sem nedat a rovnou to můžeme někomu věnovat,ale komu? Už vím.Co třeba Elišce :D

Žádné komentáře:

Okomentovat