Chvilka zamyšlení
pátek 9. března 2012
Elišce
Tahle písnička mě už od včerejška pronásleduje.Tak proč ji sem nedat a rovnou to můžeme někomu věnovat,ale komu? Už vím.Co třeba Elišce :D
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat